İstanbul Bez Çanta Baskı 

İstanbul Tişört Baskı, pamuklu bez çantaların üzerine kalıcı dijital baskı uygulayarak, görselinizin uzun yıllar tişörtte kalmasını sağlar. Yeni nesil dijital bez çanta baskı sayesinde tüm bez çantalarınıza kalıcı, nefes alabilen, organik boya ile üretilmiş konforlu kullanım sunar.

İstanbul Tişört Baskı

Yeni Nesil
Dijital Bez Çanta Baskısı

Brother GTX’in kalitesiyle tanışın. % 100 görüntü aktarımı ile kaliteli baskıyı en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Yıkanabilir

Baskısınız yaptığımız bez çantalar 30 derecede tersten makinede yıkanabilir.

Her Renge Uygun

Bez Çantaların üzerine dilediğin tasarımın baskısını kolayca yaptırabilirsin.

Doğa Dostu Boya

Orijinal sertifikalı doğa dostu boya kullanarak kesinlikle doğaya zarar vermiyoruz.

Whatsapptan Gönder

Bastıracağınız şey ne olursa olsun bize whatsapptan kolayca gönderebilirsiniz.

Baskı Ölçüsü

35x40 cm'e kadar dilediğin görseli RGB renk olarak yüksek çözünürlükte basma imkanı.

Tasarım Desteği

Tasarım konusunda yardıma mı ihtiyacın var? Bize ulaşın biz halledelim.

İstanbul Tişört Baskı

Firmanıza veya Markanıza özel Kalıcı Bez Çanta Baskısı

İstanbul’un Bakırköy ilçesi Hamam Sokak’ta bulunan dijital kalıcı bez çanta baskı firmamızda sizlere profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Brother GTX teknolojisi ile bez çantalarınızı ister bizden alarak ister kendiniz temin ederek firmamızda baskı yaptırabilirsiniz. 

İstanbul Tişört Baskı, sadece beyaz değil tüm renklere kalıcı baskı yapmaktadır. Sertifikalı makine boyaları ile sizlere sorunsuz baskı hizmet vermektedir. Baskısı yapılan bez çantalar doğru yıkama talimatına uyulduğu takdirde kesinlikle soyulma, dökülme, boya atması, renk solması yapmaz. Çamaşır makinesinde 30 derece sıcaklıkta yıkanıldığı takdirde uzun yıllar sorunsuz şekilde baskısını yaptığımız bez çantaları kullanabilirsiniz.

Bez Çanta Dijital Baskı Fiyatları

İstanbul Tişört Baskı, bez çantaları ile sizlere profesyonel kaliteli dijital baskı hizmeti vermektedir. Gerek boyaların kalitesi gerek baskının kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti gözetmektedir. 

Dijital baskı fiyatlarımız hesaplanırken, görselinizin maliyeti dijital olarak ölçülüp, her bir görsel için ayrı fiyat belirlenir. Baskı öncesinde ölçümünüz tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Görselinizin maliyetini öğrenmek için sağ altta bulunan Whatsapp Canlı Destek butonuna tıklayarak görselinizi bize gönderebilirsiniz; en kısa sürede en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Kendi markanız mı var?

İstanbul Tişört Baskı merkezinin bir diğer hizmeti, tasarımlarınızı müşterilerinize ulaştırmaktır. Ürünlerinizi atölyemizde siz sipariş aldıkça üretilmek üzere stoklayabilirsiniz. Üretilen ürünler müştelerinizin adreslerine ayrı ayrı anlaşmalı kargomuz ile ulaştırılır. Bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf etmiş olursunuz.

Örneğin; kendi ürünlerinizi sattığınız bir pazar yeri anlaşmanız var ve ürünleri bastırıp kargolayacağınız yer bulamıyorsunuz. Burada İstanbul Tişört Baskı devreye girerek, sipariş aldığınız ürünü hazırlar, müşterinize anlaşmalı kargomuz aracılığıyla ürününüzü teslim eder; böylelikle evinizden çıkmadan tasarımlarınız müşterilerinize kolaylıkla ulaşır.

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?