Siyah Kapşonlu Sweatshirt
Dijital Baskı 

İstanbul Tişört Baskı, pamuklu siyah kapşonlu sweatshirt üzerine kalıcı dijital baskı uygulayarak, görselinizin uzun yıllar sweatshirtte kalmasını sağlar. Yeni nesil dijital sweatshirt baskı sayesinde tüm siyah sweatshirtlerinize kalıcı, nefes alabilen, organik boya ile üretilmiş konforlu kullanım sunar.

İstanbul Tişört Baskı

Siyah Kapşonlu Sweatshirt
Yeni Nesil Dijital Baskı

Brother GTX’in kalitesiyle tanışın. % 100 görüntü aktarımı ile kaliteli baskıyı en uygun fiyatlara sizlere sunuyoruz.

Yıkanabilir

Baskısını yaptığımız sweatshirtlerimiz 30 derecede tersten makinede yıkanabilir.

Her Renge Uygun

Siyah sweatshirtün üzerine dilediğin tasarımın baskısını kolayca yaptırabilirsin.

Organik Boya

Orijinal sertifikalı doğa dostu boya kullanarak cildinize ve doğaya zarar vermiyoruz.

Whatsapp'tan Ulaşın

Görsellerinizi bize kolaylıkla Whatsapp'tan iletip, dilediğin adresten teslim alabilirsin.

Baskı Ölçüsü

35x40 cm'e kadar dilediğin görseli RGB renk olarak yüksek çözünürlükte basma imkanı.

Tasarım Desteği

Tasarım konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Bize ulaşarak destek alabilirsiniz.

İstanbul Tişört Baskı

Firmanıza veya Markanıza özel Kalıcı Siyah Kapşonlu Sweatshirt

İstanbul’un Bakırköy ilçesi Hamam Sokak’ta bulunan dijital kalıcı siyah kapşonlu sweatshirt baskı firmamızda sizlere profesyonel anlamda hizmet vermekteyiz. Brother GTX teknolojisi ile siyah kapşonlu sweatshirlerinizi ister bizden alarak ister kendiniz temin ederek firmamızda baskı yaptırabilirsiniz. 

İstanbul Tişört Baskı, sadece siyah değil tüm renklere kalıcı baskı yapmaktadır. Sertifikalı makine boyaları ile sizlere sorunsuz baskı hizmeti vermektedir. Baskısı yapılan sweatshirtlerimiz doğru yıkama talimatına uyulduğu takdirde soyulma, dökülme, boya atması, renk solması olmaz. 30 derece sıcaklıkta yıkandığı takdirde uzun yıllar sorunsuz şekilde baskısını yaptığımız sweatshirtlerimizi giyebilirsiniz. 

Siyah Kapşonlu Sweatshirt Dijital Baskı Fiyatları

İstanbul Tişört Baskı, siyah kapşonlu sweatshirtleri ile sizlere profesyonel kaliteli dijital baskı hizmeti vermektedir. Gerek sweatshirtlerin kalitesi gerek baskının kalitesi ile %100 müşteri memnuniyeti gözetmektedir. Bünyemizde S M L XL XXL bedenlerde %100 pamuk kumaştan oluşan stoklarımız mevcuttur. 

Dijital baskı fiyatlarımız hesaplanırken, görselinizin maliyeti dijital olarak ölçülüp, her bir görsel için ayrı fiyat belirlenir. Baskı öncesinde ölçümünüz tarafımızca ücretsiz olarak yapılmaktadır. Görselinizin maliyetini öğrenmek için sağ altta bulunan Whatsapp Canlı Destek butonuna tıklayarak görselinizi bize gönderebilirsiniz; en kısa sürede en uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz.

Kendi markanız mı var?

İstanbul Tişört Baskı merkezinin bir diğer hizmeti, tasarımlarınızı müşterilerinize ulaştırmaktır. Ürünlerinizi atölyemizde siz sipariş aldıkça üretilmek üzere stoklayabilirsiniz. Üretilen ürünler müştelerinizin adreslerine ayrı ayrı anlaşmalı kargomuz ile ulaştırılır. Bu sayede zamandan ve iş gücünden tasarruf etmiş olursunuz.

Örneğin; kendi ürünlerinizi sattığınız bir pazar yeri anlaşmanız var ve ürünleri bastırıp kargolayacağınız yer bulamıyorsunuz. Burada İstanbul Tişört Baskı devreye girerek, sipariş aldığınız ürünü hazırlar, müşterinize anlaşmalı kargomuz aracılığıyla ürününüzü teslim eder; böylelikle evinizden çıkmadan tasarımlarınız müşterilerinize kolaylıkla ulaşır.

Siyah Kapşonlu Sweatshirt Baskı Uygulamalarımız

Konuşmayı Başlat
Canlı Destek
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?